Kuidas tellida?

Valige meie e-poest endale soovitud toode ning lisage see ostukorvi, klikates nupule “Lisa korvi”. Kui soovite tellida lisa, korrake sama protsessi uuesti kuniks leiate sobivaid tooted!

Kui olete toodete valimise lõpetanud, vajutage nupule “Vaata ostukorvi”, et kontrollida üle ostukorvi sisu ning kogused.
Ostukorvi pääseb ka lehe üleval nurgas asetsevale ikoonile klikkides. Kui külastate meie lehte mobiiliga siis avage menüü ja ülevalt valige ostukorv.

Peale ostukorvi sisu kontrollimist vajutage nupule “Mine maksma” et suunduda kassasse. Seejärel algab tellimuse vormistamise protsess, mille käigus saate määrata arvelduse aadressi ja tarneaadressi (täitke vaid juhul kui erineb arvelduse aadressist).
Tellimust täites kindlasti valige menüüst Teile sobivaim tarnekuupäev.

Enne tellimuse esitamist palume tutvuda ning nõustuda ostutingimustega. Tellimuse esitamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

Kui tellimus on esitatud saadetakse Teie e-malile koheselt arve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.
Juhul kui valisite makseviisik maksekeskuse pangalingi, avaneb Teile uus aken, millekaudu saate koheselt ülekande teostada. Jälgige uues aknas olevaid juhiseid makse sooritamiseks.

Kui olete tellimuse eest tasunud ja maksekinnitus on meile laekunud, asume koheselt teie tellimust täitma!

Head shoppamist!