Tellimustingimused

Veebipoe www.toidukorv.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Tervise Catering OÜ
(registrikood 12636754), asukohaga Peterburi tee 66, Tallinn, Harjumaa 11415.

Müügitingimuste kehtivus
Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes koos käibemaksuga.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode/tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile ostukorvi maksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Pangalinke pakub Maksekeskus AS.
Toodete miinimumtellimus on 20€.

Lisandub transpordi tasu  Tallinnas 3 ja Harjumaal 5

Tellimus loetakse vormistatuks peale makse laekumist.
Tellimuse tühistamisel ei kuulu raha tagastamisele, kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 48h. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.
Tellimuse vormistamiseks ei ole registreerimine vajalik.
Tervise Catering OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
Ostja peab alkohoolseid jooke tellides olema valmis näitama kauba tarnijale isikut tõendavat dokumenti ja müüjal on õigus ostjale kauba üleandmisest keelduda, kui ostja vanus ei ole piisavalt tõendatud.

Kohaletoimetamine

Tähelepanu!  Alkoholimüük alla 18 aastastele isikutele on keelatud!  Ole valmis näitama kullerile dokumenti!

Kohaletoomine toimub Tallinn, Viimsi ja Harjumaa, 3 päeval nädalas E, K ja R Teiega kokkulepitud ajal. Lisandub transpordi tasu Tallinnas 3 ja Harjumaal 5

Järeletulemisega saavad oma kauba kõik Tallinna kui ka Harjumaa kliendid, 3 päeval nädalas E, K ja R Teiega kokkulepitud ajal (vahemikus 09:00-15:00).

Hetkel ei paku teenuseid järgmistesse piirkondadesse: Loksa, Kuusalu, Anija, Kose ja Lääne-Harju, Käsmu, Võsu
Kohaletoomine toimub E, K, R kliendiga kokkulepitud kellaajal soovitud aadressile. Tellimus tuleb esitada hiljemalt tarnepäevale eelneva päeva 10.00-ks. Kui soovite kaupa kolmapäevasell tarnepäeval, tuleb tellimus esitada teisipäevaks kella 10.00-ks jne…
Toidud on töödeldud selliselt, et nende valmistamine ei võta rohkem aega kui 15 minutit.
Klient peab tagama kokkulepitud ajal ja aadressil toodete vastuvõtmise. Toitude üleandmine toimub kontaktivabalt.
Toidud tuuakse kohale spetsiaalsetes külmakambrites jahutatud kujul ning tuleb kliendil kätte saades asetada koheselt külmikusse. Kõikide toitude/ toodete säilitustemperatuur on +2 kuni +6 kraadi.

Toidu säilitamine
Toidu realiseerimisaeg on välja toodud kaasa tuleval juhendil/valmistamisõpetusel.

Taganemisõigus
Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas jahutatud, külmutatud ning kiiresti riknevad tooted.
Pretensioonide, probleemide või küsimuste korral palume kirjutada aadressile info@toidukorv.ee või helistada telefonil +372 53084541.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on ette nähtud kauba olemuses või sellel on kasutamise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust
ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis ilmnes oli olemas juba üleandmise hetkel.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata kirjalikult e-kirja aadressile info@toidukorv.ee.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.